IceGang!
Forumul vostru il gasiti doar la noi
Lista Forumurilor Pe Tematici
IceGang! | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ICEGANG!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil Angi
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 52 ani
IceGang! / Turism & Calatorii / Cele mai frumoase orase romanesti  
Autor
Mesaj Pagini: 1
icelord
Capitan

Din: deasupra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 972
Ce va placut si ce va impresionat?
Ce merita vizitat in orasul votat ?


_______________________________________
Nu mai raspund pe privat
Cititi cu atentie ->>




pus acum 19 ani
   
icelord
Capitan

Din: deasupra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 972
Votul meu merge la Timisoare... este curat, ingrijit. Este leagan al culturii romanesti.

_______________________________________
Nu mai raspund pe privat
Cititi cu atentie ->>




pus acum 19 ani
   
dangerous_mind
Vi-Ai-Pi

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 154
Eu votez pentru Sibiu....camera din LIA(unde ne-am aczt noi in vara, patul de langa fereastra:zzz glumeam...)

_______________________________________
Don't waste your time on jealousy; sometimes you're ahead, sometimes you're behind...the race is long, and in the end, it's only with yourself...

pus acum 19 ani
   
pleata
fucker

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 66
eu zic ca cel mai frumos oras din Romania... ar fi Targu - Jiu... mic ... dragutz... si.... primitor... ( plin DE Fomeiiiiiiiiii!!! bune :P)

_______________________________________
Cu avionul : Daca tot ce poti vedea prin cupola (fereastra) este pamantul care se
invarte si tot ce poti auzi sunt strigatele de disperate ale pasagerilor,
inseamna ca lucrurile nu sunt tocmai cum ar trebui sa fie.

pus acum 19 ani
   
Darky
Moderator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 72
eu habar nu am ce sa zic ca imi plac multe orase

_______________________________________
Yo Man Darky

pus acum 19 ani
   
dangerous_mind
Vi-Ai-Pi

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 154
am fost vara asta prin arad..well e cam nashpa orasul... nu ma asteptam...chiar nu ar fii locul meu acolo...niste cladiri vechi aruncate pe acolo...orasel mult prea linistit ptr gustul meu.,... e bleah!

_______________________________________
Don't waste your time on jealousy; sometimes you're ahead, sometimes you're behind...the race is long, and in the end, it's only with yourself...

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la